Beslenme ve Zayıflama
Uzmanı Diyetisyenler
Ayrıntılı Arama

Diyetisyen Kübra Yılmaz

Site Adı: Diyetisyen Kübra Yılmaz
Kategori: Ankara
Tıklanma: 14
Eklenme: Nov 23, 2011
Sinerji Beslenme Danışmanlığı ve Eğitim Merkezi, Diyetisyen Kübra Yılmaz. Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 1436 Sok. No: 1/5 Çukurambar - Ankara.

Özgeçmiş: 1988 yılında Sivas’ ta doğan Kübra Yılmaz, 2010 yılında Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden derece ile mezun oldu. Bitirme Tezini, kronik böbrek hastalıkları ve amatör olarak basketbol oynayan adölesan bireylerin beslenme alışkanlıklarının performansları üzerindeki etkisini inceleyerek yapan Kübra Yılmaz 2008 yılında; “Medyanın Ev Hanımlarının Beslenme Alışkanlıkları Üzerindeki Etkisi” konulu araştırması ile BESVAK Bilim İkincilik Ödülü’nü kazandı.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi, SSK Dışkapı Çocuk Hastanesi, Aselsan, Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Kavaklıdere Çocuk Bakım Evi ve Uludağ Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde stajyer diyetisyen olarak görev yaptı. Mezun olduktan sonra özel bir yemek şirketi bünyesinde Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde diyetisyen olarak çalıştı. Şuan halen Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünde lisans ve aynı zamanda Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Kübra Yılmaz şu anda Sinerji Beslenme Danışmanlığı ve Eğitim Merkezi’ nde beslenme ve diyet danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Not
  •  

Not: 0.00/10 (0 ) 

Yorumlar

 

 


 karekter hakkınız kaldı

captcha

 

Reklamlar
istatistik
TOPlist