Beslenme ve Zayıflama
Uzmanı Diyetisyenler
Ayrıntılı Arama

Dyt.Merve Ertem

Site Adı: Dyt.Merve Ertem
Kategori: Balıkesir
Tıklanma: 4
Eklenme: May 19, 2016
Amacım sosyal yaşantınızdan uzaklaşmadan pratik ve alternatif yöntemler ile bundan sonraki hayatınıza yeni bir sayfa açarak hem bedeninizi hem de zihninizi temiz tutmanızı sağlayarak kaliteli hayat yaşamanızı sağlamaktır.Bireysel danışmanlık hizmetlerinde kişilerin biyolojik ve sosyal hayatları göz önünde tutularak hazırlanan beslenme programları öğretilmektedir.

Balıkesir Diyetisyen Merve ERTEM olarak Bize başvurduğunuzdaki ilk görüşmemiz birbirimizi tanıma , mevcut durumunuzu tanılama (vücut kompozisyonlarınızın – boy, bel/kalça çevresi, yağ, kas, su – ölçümü) , nelere ihtiyacınız olduğunu belirlemeden oluşacaktır.

Programımız her hafta bir kez veya 15 günde görüşülecek şekilde (ilk görüşme ve sonrasında üç kontrol görüşmesinden oluşan paketler şeklinde) planlanmaktadır. Programınız süresince, her an yanınızda olmak, soru ve sorunlarınıza anında yanıt verebilmek temel hedeflerimiz içinde yer almaktadır.

Program süresince gerçekçi, doğal ve tamamen size uygun bir süreç izlenmektedir

Merkezimize başvuran danışanların, beslenme programları ve sağlıklı yaşam seçenekleri düzenlenmeden önce ve tüm kontroller süresince, ” TANITA BC 418 cihazı ile,Fiziksel Yapısına ait derecelendirme, Yağ Oranı ve Kas Miktarı açısından şematik değerlendirme,İç Organlar Çevresi Yağlanma Oranı , Bazal Metabolizma Hızı, Vücut Kas Kitlesinin Vücudun 5 Ayrı Bölgesi için Segmental Analizi,Vücut Yağ Kitlesinin Vücudun 5 Ayrı Bölgesi için Segmental Analizi,Toplam Vücut Sıvısı, Ödem Oluşumu, Vücut Kas Dengesi (Balance), Yetişkinler için Normal Vücut Yağı Oranları ” hesaplanmaktadır.

Hizmetler:

Sağlıklı zayıflama ve kilo alma
Zayıflamanın yanında, kilo koruma
Çocuk beslenmesi ve çocukluk çağı şişmanlığı, iştahsız çocuk
Gestasyonel diyabette beslenme
Hastalıklarda beslenme (Hipertansiyon, kalp ve damar hastalıkları, karaciğer yağlanması, diyabet ve böbrek hastalıkları gibi kronik rahatsızlara yönelik beslenme)
Özel durumlarda beslenme (Menaposz, Menstrual(adet) dönemleri, iş adamları ve yoğun çalışanlara yönelik performans arttırıcı beslenme programları, seyahatler vs…)
Sporculara özel beslenme
Kurumsal danışmanlık
Bariatrik cerrahide beslenme
Online diyet programları


Adres: Atatürk Mh. İsabey Cd. No:16/A KARESİ/BALIKESİR

Telefon numarası : 0 (266) 241 44 43
Not
  •  

Not: 0.00/10 (0 ) 

Yorumlar

 

 


 karekter hakkınız kaldı

captcha

 

Reklamlar
istatistik
TOPlist