Beslenme ve Zayıflama
Uzmanı Diyetisyenler
Ayrıntılı Arama

Diyetisyen Serap Orak Tufan

Site Adı: Diyetisyen Serap Orak Tufan
Kategori: İstanbul
Tıklanma: 435
Eklenme: Jan 17, 2009
Diyetisyen Serap Orak Tufan 1979 yilinda Ankara'da dogmustur. Ilk ve orta ögrenimini Ankara'da, lise ögrenimini Antalya Karatay Süper Lisesi'nde tamamlamistir. 1997 yilinda Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde basladigi mesleki ögrenimini 2002 yilinda tamamlamistir.

Stajyer Diyetisyen olarak Hacettepe Üniversitesi Tip Fakültesi Hastanesi'nde dahiliye, cerrahi ve poliklinik bölümlerinde, Hacettepe Üniversitesi Ihsan Dogramaci Çocuk Hastanesi'nde üroloji, kalp ve damar cerrahisi, yeni dogan servisi, poliklinik ve genel cerrahi bölümlerinde, Ankara Üniversitesi Tip Fakültesi Ibn-i Sina Hastanesi Nutrisyon Destek Ünitesi'nde, Bilkent Üniversitesi Bilintur Catering Centre'da çalismistir. Mezuniyet için “Uzayda Beslenme” konusunda bir seminer sunumu ve “Gebelikte Kan Hemoglobin Düzeyi ve Beslenme Durumu Arasindaki ilişki” konusunda bir bitirme tezi hazirlamistir.


Ankara'da Bilintur Catering Centre'da mönü planlama konusunda proje sefi olarak basladigi mesleki yasantisina, T.D.V. Ankara 29 Mayis Hastanesi'nde özel zayiflama merkezi alaninda klinik diyetisyen olarak devam etmistir. 2004 yilinda Prof. Dr. Osman Müftüoglu Yasasin Hayat Klinikleri Istanbul şubesi'nde klinik diyetisyen olarak çalismaya baslamistir. 2006 yilinda Etiler'de kendi kurduğu Calorica Beslenme ve Diyet Danışmanlığı şirketi'nde 2 yil kadar hizmet vermistir. 2008 yili basinda Istanbul Anadolu yakasinda çalismaya baslamis olup hala Ataşehir'deki ofisinde danismanlik hizmeti vermeyi sürdürmektedir.

Danışmanlık hizmeti verdigi diger yerler:

Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Özel Dal Merkezi
Anne Penman Sigarayi Birakma ve Antistres Merkezi Atasehir Subesi
Harbiye Fitness Merkezi

Adresi: Gardenya5 1a 11.kat, No 24 Ataşehir - İstanbul
Telefon: 0216 456 33 27 - Fax: 0216 456 33 42
Not
  •  

Not: 0.00/10 (0 ) 

Yorumlar

 

 


 karekter hakkınız kaldı

captcha

 

Reklamlar
istatistik
TOPlist