Beslenme ve Zayıflama
Uzmanı Diyetisyenler
Ayrıntılı Arama

Dyt.Hacer Kaya Ozkaya

Site Adı: Dyt.Hacer Kaya Ozkaya
Kategori: İstanbul
Tıklanma: 19
Eklenme: May 19, 2016
Dyt. Hacer Kaya Özkaya, İstanbul.

Beslenme ve Diyet Uzmanı Hacer Kaya Özkaya 1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden “Toplu Beslenme Sistemleri” konusunda üniversite bitirme tezi ile mezun oldu. Mezuniyet sonrası mesleki eğitiminde Diyabet diyetisyenliği ve Enteral-Parenteral beslenme sertifikalarını almaya hak kazandı.

1999- 2000 yılları arasında Medikal Park Fatih Hastanesinde, 2000-2007 yılları arasında Acıbadem Bakırköy Hastanesinde klinik diyetisyen olarak çalıştı. 2007 yılından itibaren Dr.Gürler Akınbingöl ile birlikte kurdukları ofiste Beslenme ve Diyet Uzmanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Toplu beslenme sistemleri danışmanlığı, Kilo kontrolü , Diyabet ve Kronik Kalp hastalıkları gibi sistemik hastalıklarda tıbbı beslenme eğitimi vermektedir. Bunlara ek olarak ofislerinde Lazer Epilasyon, Bölgesel Zayıflama ve Selülit tedavisi, Bazal Metabolizma Tayini ile ilgili hizmet verilmektedir. Evlidir, 2 çoçuğu vardır.

Meslek hayatında obezite ile mücadelede beslenme biçiminin yaşam tarzı haline getirilmesi gerekliliğine , yeterli ve dengeli beslenme alışkanlıkları olan bireylerin daha sağlıklı ve daha kaliteli yaşam süreceklerine inanmaktadır.

Adres : Fişekhane Caddesi No:54 Daire:7 Bakırköy / İstanbul
Telefon : +90 212 571 93 07
Not
  •  

Not: 3.00/10 (1 oylama) 

Yorumlar

 

 


 karekter hakkınız kaldı

captcha

 

Reklamlar
istatistik
TOPlist