Beslenme ve Zayıflama
Uzmanı Diyetisyenler
Ayrıntılı Arama

Dyt.Duygu Deniz

Site Adı: Dyt.Duygu Deniz
Kategori: Kayseri
Tıklanma: 5
Eklenme: May 19, 2016
Diyetisyen Duygu Deniz, Kayseri.

Hizmetler :
•SAĞLIKLI KİLO VERMEK
•BEN ÇOK ZAYIFIM
•KRONİK HASTALIKLAR VE BESLENME
•ÇOCUKLARDA DOĞRU BESLENME ALIŞKANLIĞI, OBEZİTE TEDAVİSİ
•HAMİLELİK VE EMZİKLİLİK DÖNEMLERİNDE DOĞRU BESLENME
•BÖLGESEL İNCELME
•TOPLU EĞİTİMLER


Özgeçmiş :
1986 yılı Kayseri doğumluyum. İlk ve orta öğretimimi Kayseri’de tamamladım. Lise eğitimi ise, Ted Kayseri Kolejinde aldım ve üçüncülükle mezun oldum.

2005 yılında, Erciyes Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü kazandıktan sonra 4 yıl lisans eğitimimi tamamlayarak, 2009 yılında Beslenme ve Diyet Uzmanı olarak mezun oldum.

Üniversite eğitimim boyunca, Erciyes Üniversitesi Tıp fakültesinin , Dahiliye, Kardiyoloji, Onkoloji, nütrisyon ve süt çocuğu-adelösan bölümleride stajlarımı tamamladım.Bunun dışında, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 1 ay elektif stajımı yaparak başarılı bir şekilde eğitim hayatımı tamamlamış oldum.

Okulu bitirdikten sonra, Belediye Bayan Spor-Fitness merkezinde çalışmaya başlayıp daha sonra Kayseri Özel Anakalp Hastanesin’de çalışma hayatıma devam ettim. Özellikle, diyabet, kolesterol, hiperlipidemi, yüksek tansiyon ve by-pass sonrası beslenme alanında bu hastanede hastalarımıza beslenme danışmanlığı yaptım.

2010 mart ayında ise Kayseri Özel Tekden Hastanesine göreve başlayıp hala da bu hastanemde hem beslenme ve diyet polikliniği ve hem de servislerde yatan hastalarımızın beslenme planması düzenlemesini yaparak hizmet vermekteyim.

Diyet Programlarının hazırlanması bir ekip işidir. Biz de, dahiliye, kardiyoloji, gastroentoroloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlarımızla hastalarımızın, kilosuna bağlı sağlık tetkiklerini yapıp, onları doğru bir şekilde diyet programlarına alıyoruz.

Yine mesleki katkısı olması açısında, kişisel gelişimle ilgili çeşitli seminerlere katıldım. Livcon Kişisel Gelişim Merkezinden, Nlp eğitimi alarak, diyet yapmaya daha uyum sağlama teknikleriyle danışmanlık yapmaktayım.

Türkçe yayınlanan makaleler dışında, yabancı kaynaklardan da güncel araştırmaları takip ederek, danışanlarıma taze bilgiler sunmayı hedefliyorum.

Diyet, aslında hiç bitmeyen renkli bir yolculuktur ve ben bu yolculukta beslenme danışmanlığımın yanında, iyi bir yol arkadaşılığı yaparak da kurulan o bağı ileriye taşıyıp hep sağlıklı,kaliteli yaşamlara imza atmak istiyorum..Bu zamana kadar ki elele başarıya yürüdüğümüz danışmanlarımın en büyük sırrı, VAZGEÇMEMEK, UYUM, KENDİLERİNE İNANMAKTI..
LÜTFEN KENDİNİZE DEĞER VERMEYE İÇİN, ŞİMDİDEN HAREKETE GEÇİN..KONFERANS SEMİNER TEZ

2-5 Nisan 2014 IX. ULUSLARARASI BESLENME VE DİYETETİK KONGRESİ

1 EKİM 2011 GÜNCEL BİLGİLER IŞIĞINDA DİYABET VE BESLENME TEDAVİSİ

22-24 Mart 2007 1. ULUSAL BESLENME VE DİYETETİK ÖĞRENCİ KONGRESİ (Erciyes Üniversitesi/Kayseri)

22-24 Şubat 2008 Nütrisyon Desteğinde Güncel Durum Sempozyumu (GATA/Ankara)

2008 Seminer Sunum-Listeria Monocytogenez

2008-2009 Tez çalışması-Erciyes Üniversitesi’nde öğrenim gören öğrencilerin duygu durumunun beslenme üzerine etkisinin incelenmesi

06.08-09.08- Gebe ve emzikli beslenmesi, 6 aylık bebeğin beslenmesi ile ilgili eğitim ve araştırma çalışması

Adres: KAYSERİ TEKDEN HASTANESİ

RANDEVU BİLGİLERİ: 0(352) 232 33 33

Dahili : 1106
Not
  •  

Not: 0.00/10 (0 ) 

Yorumlar

 

 


 karekter hakkınız kaldı

captcha

 

Reklamlar
istatistik
TOPlist