Beslenme ve Zayıflama
Uzmanı Diyetisyenler
Ayrıntılı Arama

Diyetisyen Burcu Özen

Site Adı: Diyetisyen Burcu Özen
Kategori: Samsun
Tıklanma: 621
Eklenme: Jan 17, 2009
1984 Samsun doğumlu olan Diyetisyen Burcu Özen ortaokul ve lise öğrenimini Samsun Anadolu Lisesinde tamamlamış, 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde eğitimine devam etmiştir.
-Samsun Mehmet Aydın Devlet Hastanesinde Gönüllü Staj, 3 No’lu Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlama Merkezi,Keçiören Huzurevinde Toplum Sağlığı Stajı, Dr.Sami Ulus Çocuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi'nde Çocuk Stajı, Yüksek İhtisas Hastanesi Poliklinik Servisi, Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri-Kadın Doğum Servisi-Onkoloji Hastanesi Dahiliye Servisi, Ankara Numune Hastanesi-Nutrisyon Servisinde Yetişkin Stajı, Hacettepe Üniversite Hastanesi Mutfağı ve Beytepe Kampüsü Öğrenci Kafeteryalarında Kurum Stajı, GATA'DA Kurum, Poliklinik ve Servis stajlarını tamamladıktan sonra Haziran 2008'de Hacettepe Üniversitesi'nden başarı ile mezun olmuştur.
Şu an Samsun Akademi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde görev yapmaktadır. Samsun Haber Gazetesi'nde haftada 2 defa sağlıklı beslenme üzerine köşe yazısı yazmakta, Pediatri Portalı'nda bebek-çocuk beslenmesi üzerine soruları yanıtlamaktadır.
Kongre/Kurs Katılımları:
-V. Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi Katılım Belgesi ve ‘Obezite Diyetisyenliği’ Kursu Sertifikası, Keçiören Belediyesi ve Hacettepe Ünv. Tıp Fak. ‘IV.Türk Belediyecilik Sempozyumu’ Katılım Belgesi, 1.Ulusal Beslenme ve Diyetetik Öğrenci Kongresi Katılım Belgesi, VI. Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi Katılım Belgesi ve ‘Karbonhidrat Sayımı, İnsülin Pompası Uygulamaları Sempozyumu’ Katılım Belgesi, ‘Diabetes Mellitus’un Nütrisyonel Tedavisinde Güncel Gelişmeler Paneli’ Katılım Belgesi, Hacettepe Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü, Bilim Şenliği

Uzmanlık alanları:
Hastalıklarda Tıbbi Beslenme Tedavisi
Vücut Ağırlığı Kontrolü ve Koruma Programı Uygulamaları
Metabolizma Hastalıkları'nda Tıbbi Beslenme Tedavisi
Ana Çocuk Beslenmesi, Gebelikte ve Emziklilikte Beslenme
Sporcu Beslenmesi

Adresi: Akademi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, Irmak Caddesi (Cunhuriyet cad) No:168 (Tarım İl Müdürlüğü Yanı) Samsun
Telefonu: Telefon 1 : 0362 233 45 00 - 125 dahili
Not
  •  

Not: 6.00/10 (10 ) 

Yorumlar

 

 


 karekter hakkınız kaldı

captcha

 

Reklamlar
istatistik
TOPlist